خانه , PES 2013 , نحوه تکنیک زدن در بازی و آموزش های بازی

نحوه تکنیک زدن در بازی و آموزش های بازی

qwer1234567

چند تا از دوستان خواسته بودن این رو براتون آماده کنیم و من چند ساعت نشستم تا براتون بنویسمش.

این آموزش مربوط به تکنیک های سخت نیست و بیشتر پر کاربرد ترین ها و آسون ترین ها رو براتون میزاریم در سطح خودمون و بازی.شما نیز میتوانید در قسمت نظرات بقیه تکنیک ها را بگویید تا ما پست را بروز کنیم و هر چه بشتر کمک کنید پست جامع تری و کامل تری مشاهده خواهید کرد.منتظر یاری شما هستیم.                    گروه pestools

2 ویدئو اضافه شد

qwer12

اول اینکه به setting  بازی بروید و دکمه ها را مانند مقابل تنظیم کنید.بقیه رو کار نداشته باشید.بیشتر باید روی چیز هایی که با خط قرمز دورشون کشیدیم دقت کنید.برای این کار شما حتما نیاز به دسته شوکدار یا joy sticks دارید.برید در free traning بازی و کار رو شروع کنیم.اول یک تیم را انتخاب کنید.

game plan  بازی رو باز کنید و با دکمه start  مثل شکل به ترکیب حریف در گیم پلن حریف که فقط یک دروازبان هست بروید.اگه میخواید گیج نشید بگم که وقتی رفتید تو ترکیب بازی در تمرین نوشته سمت پچ press start to switch sides.شما استارت رو بزیند تا تو ترکیب حریف برید.حالا فلش شما در تکیب مقابل میره و با زدن دکمه 4 یا به قول خودمون مربع چهار گزینه میاد رو بازیکنی که انخاب کردید.دو بازیکن دفاع حریف را یکی یکی انتخاب کنید با مربع و participation را بزنید تا رنگ بازیکن روشن شه.اگه دوست دارید چند بازیکن بایرید تو زمین روی هر کدام از بازیکنان دلخواه همین کار را انجام دهید.

Copy of qwer123

سمت چپ + R2:

حالا به بازی بروید و وقتی بازیکن حریف وارد شد و برای گرفتن توپ از شما حمله ور شد R2 و جهت مخالف حریف را بگیرید.میبینید که بازیکن توپ را به سمت عقب میکشد تا ریف نتونه بگیرش.این حرکت معمولا برا کسایی خوبه که تکل میزنن.شما با این کار نمیگزارید توپ از پاتون جدابشه.

حالا شما به سمت دروازه خود آرام آرام بروید و در همان جهت که جهت چپ در نظر میگیریم دروازه خودمون رو ، R2  و همان جهت را بگیرید.یعنی R2 و سمت چپ.میبینید که همان حرکت قبلی را میروید ولی بجای اینکه روی شما به دروازه خودتون باشه روتون به دروازه حریفه وی دارید عقب عقب برمیگردید.

سمت بالا + R2:

با این حرکت توپ را با در کنترل گرفتن به سمت بالا میکشید تا توپ از پاتون زده نشه.این حرکت برای وقتی خوبه که میخواهید یار های نزدیکتون تغییر جهت بدهند و به جلو بروند تا شما به آن ها پاس بدهید.

سمت پایین + R2:

مثل حرکت قبلی ولی در جهت مخالف.اون بالا توپ رو میبرد این پایین.

R2 تنها:

بدون این که جهتی بزنید فقط R2 را بگیرید.برای این کار نیاز به بازیکن خوب مثل نیمار دارید.میبینید که حرکت دریبلینگ نیمار که پاشو بالای توپ تکون میده انجام داده میشه.

R2 + R1:

وقتی حریف روبروی شماست با این حرکت پا عوض میکنید.برای اینکار شما نیاز به بازیکن خوب مثل رونالدو دارید.

جهت به سمت حریف + R1 + R2:

وقتی بازیکن حریف روبروی شماست با این حرکت توپ را از لای پای بازیکن حریف البته اگه داره به سمت شما حمله ور میشه ، میتوه رد بکنه یا دریبل دو طرفه بده.وقتی حریف با فاصله روبروی شماست اینکار غیر ممکن است و باید نزدیک به شما باشه و کنترل کامل نداشته باشه.برای این حرکت نیاز به بازیکن خوب مثل نیمار دارید.

حرکت کامل نیمار:

اول روبروی حریف بایستید (گوشه باشید رو به دروازه حریف بهتره) ، سپس R2 خالی را بزنید بدون دکمه ای.حرکت نیمار که با توپ انجام میده رو میبینید.سپس وقتی بازیکن حریف کمی به شما نزدیکتر شد R1 + R2 و جهت سمت حریف را بزنید تا از لای پای حریف تو رو رد کنه و چون نیمار explosive power و dribble speed بالایی داره میتونه دریبل کنه.البته بگم که این حرکت روی دو بازیکن  پپه و پیکه امکان پذیر نیست.

123456qwert

سمت راست R3 + جهت حرکت مخالف:

با انجام دادن این کار بازیکن توپ را به سمت عقب برده با یک پا و با پای دیگر به سرعت به جلو.این یکی از حرکت های رونالدو هست که خود این بازیکن به خوبی این حرکت رو قادر به انجام هست.برای اینکار شما باید تند و همزمان این دو دکمه را فشار دهید.

سمت چپ R3 + جهت حرکت مخالف:

اگر شما به جهت حرکت شما به سمت چپ است شما آموزش قبلی را برعکس انجام دهید.

qwerty

حرکت اینیستا:

جهت دروازه حریف + R1 + جهت سمت بالا R3

حرکت یکپا دوپا به قول خودمون یپا دوپا که اینیستا این حرکت رو بخوبی انجام میده رو بهتون میگیم.برای این کار شما باید اول R1 و جهت سمت حریف را بگیرید سپس هر دو را ول کرده و بلافاصله جهت سمت بالا R3  را بزنید سپس دوباره R1 و جهت قبلی را بگیرید.تا بازیکت حریف دریبل بخوره.دریبل دادن با این حرکت هم حرفه ای و هم آسان است.

جهت دروازه حریف + R1 + جهت سمت پایین R3

آموزش بالا رو با حهت های برعکس انجام دهید. برای هر دو طرف چپ و راست قابل استفاده است و توانایی دریبل در هر دو طرف را دارید.

نکته: برای انجام تمامی حرکت اگر چراغ شوک شما روشن است همون Mode  با جهت چپ و بالا و راست و پایین میتوانید بجای L3 استفاده کنید.اگه روشن نباشه انجام حرکات امکان پذیر نیست.یک چیز دیگه اینکه نیاز نیست دکمه ها را رو به داخل فشار دهید.

wer123456789

R2 تنها (خالی) + دوبار پشت سر هم گرفتن R3  به سمت حریف:

R2 را بگیرید بدون گرفتن هیچ دکمه ای سپس سمت حریف (شوک سمت چپ یا R3) را دوبار پشت سر هم بزنید.میبینید که کمی توپ از پای شما فاصله گرفته و در همان لحظه شما قادر به شوت یا سانتر بهتر خواهید بود.این حرکت برای زمانی خوب  است که ایستاده اید و میخواهید دریبل بزنید و وقتی میبینید حریف دریبل نمیخوره این حرکت را انجام دهید تو از پاتون فاصله گرفته و شما قادر به سمت زیبا هستید.

R2 تنها (خالی) + دوبار پشت سر هم گرفتن R3  به سمت بالا:

با این کار شما یک پا دوبای آرام زده ولی بدون دریبل و یک نوع حرکت نمایشیه تا دریبلینگ

R2 تنها (خالی) + دوبار پشت سر هم گرفتن R3  به پایین:

این حرکت آموزش بالا رو به صورت برعکس میره.دفعه قبلی یپادوپا به سمت بالا بود حالا به سمت پایینه.

سانتر خوب:

وقتی در حال دویدن هستید با زدن دایره یا 2 سانتر میکنید و با زدن دوبار دایره یا دکمه 2 دسته سانتر پایین تری خواهید رد و معمولا رو به بیرون خواهد بود.برای زمانی خوبه که شما اگر سانتر کنید خوب نیس و گل نمیشه و نزدیک به دروازه در گوشه هستید و با زدن دوبار دایره پشت سر هم سانتر کوتاه تری خواهد کرد.این نوع سانتر برای مسی مهاجم بارسا خوبه تا بتونه هد  بزنه.

زدن سه بار دایره: با زدن سه بار دایره یا 2 شما قادرید سانتر زمینی محکم بیندازید به طوری که به مهاجم شما برسه و دفاع غافل بمونه بعضی موقع ها هم رو به بیرون میندازه.

فشار دادن رو به داخل L3 + R3:

اگر همزمان با یک بازیکن خوب و تکنیکی این دو دکمه را رو به داخل فشار دهید بازیکن توپ را لای پای خود گرفته و به سمت بالای سر خود پرتاپ میکند و از بالای سر حریف میتوانید این دریبل را بزنید.

کشیدن 360 درجه شوک سمت چپ یا R3:

با این کار بازیکن پا عوض میکنه.

گرفتن جهت + کشیدن جهت شوک R3:

با این کار بازیکن شما در حال حرکت پا عوض میکنه ولی به کیفیت و کنترل کاملتر R1 + R2 تنها نمیرسه.

گرفتن جهت + کشیدن مدام به طور 1000000 درجه R3:

با این کار شما هم حرکت میکنید و هم پشت سر هم پا عوض میکنید.اگه جهت عقربه های ساعت پا عوض کنید همون مدل تو بازی پا عوض میکنه و اگه مخالف جهت عقربه های ساعت انجام دهید همون مدل پا عوض کردن در بازی رو قادر به مشاهده خواهید بود.برای اینکار شما باید شوک R3 را تاب بدهید.

شوت + R2:

با گرفتن این دکمه ها شوت شما به صورت بغل پا خواهد بود و برای تک به تک ا مناسبه.مثلا وقتی تک به تک میریم با رونالدو بعضیا رو خراب میکنه و برای بهتر زدن در ضربات نزدیکش با R2 امکان گل زدن خیلی بیشتر میشه.فقط سعی کنید زمینی بزنید بهتره.

سانتر + R2:

با انجام این حرکت سانتر شا به صورت تکنیکی و بغل پا خواهد بود و زاویه آن بیشتر است.یعنی از بالای سر بازیکنان حریف گزشته و بر روی سر یارتون فرود میاد توپ.

پاس + R2:

با این حرکت شما پاس میدهید ولی آرام تر و دقیق تر.ممکنه توپ از پای شما زده بشه ولی برای دقت در پاس عالیه و به صورت بغل پا پاس میده.

شوت +  L2:

با این حرکت شما یپ به دروازبان میزنید (از بالای سردروازبان) به طوری که نمیتونه بگیره ولی ممکنه گل نشه.

شوت + L1:

این حرکت نیز چیپ هست و برای زمانی خوبه که دروازبان خوابیده یا کنترل کامل برای گرفتن توپ نداره  و یا از توپ دوره.اگه به دروازبان نزدیک هستید و اون هنوز نخوابیده برا گرفتن توپ شما اگه این دکمه را بزنید راحت میگیرش.

پاس دادن به یار سپس گرفتن R1 تنها:

با این حرکت شما وقتی به یار خود پاس میدهید از لای پای یارتون رد میشه (زمان که فلشتون روی همون اره و خودتون همون بازیکن که پاس بش داده میشه هستید) و به یار دیگری ممکنه برسه.حرکت نمایشه برای گول زدن حریف یا رخش بهتر با بازیکن خود زمانی که پاس را در یافت میکنید.

گرفتن جهت سمت یار R3:

اگه متوجه نشدید بگم که وقتی یارتون جلو نمیره (مشکل بد pes که یار ها موقع حمله جلو نمیرن) شما مثلا یارتون پایین هست.جهت پایین R3 یا همون شوک سمت راست رو به پایین میزنید و یارتون جلو میره (یه فلش بالا سرش میاد) سپس میتونید بش پاس بدید.برای کم شدن دفاع های جلوی رویتون هم خوبه (گول زدن) و مثلا وقتی یارتون بالاتونه شوک سمت راست را به طرف بالا بکشید تا یار بالاییتون جلو بره یا عقبتونه عقب رو و جلو هم همینطور.البته بگم که باید R3 را به داخل فشار دهید و بکشید.یعنی همون شوک سمت راست رو به داخل فشرده و به ست پایین بکشید و ول کنید.باید حتما رو به داخل فشارش بدید.

عوض کردن یار زمانی که توپ دست شما نیست (همون سبک Off the Ball) :

وقتی میخواهید سانتر کنید یا اوت بیندازید یا در خطا ها برای بازیکن مشخصی دقیق بفرستید با کشیدن R3 به سمت راست یار عوض میکنید.اگه بازم یار رو خواستیاد عوض کنید جهت های دیگه R3 رو بزنید ولی اول کحت راست شوک راست یا همون R3 رو بزنید.بعد با گرفتن همون سمت راست R3 میتونید بازیکن ضربه زن باشید.وقتی اینکارو کردید شوت نمیتونید بکنید و باید یا پاس بدهید یا سانتر کنید تا خود کامپیوتر به شما پاس دهد(یار خودتون بهتون پاس میده).

دفاع کردن و کار های تیمی و استراتژی:

این پست رو بعدا هم کامل تر میکنم.فقط بگم که گرفتن دکمه ضربدر و مربع یا 3 و4 با سرعت R1 رو بلدید که.در pes2013 اگه اینکار رو بنید یاراتون جلو میان و پشتتون خالی میشه و ممکنه از بالای سرتون حریف به یاراش پاس بده و سر انجام گل خوردن.خیلیا اینطور گل میخورن.راهش اینه که وقتی یه بازیکن میخواد دریبلتون بده نرید تو پاش ا منتظر واکنش شماس.شما ضربدر یا دکمه 3 رو بزنید تنها تا جلوی پاش وایسه و اجازه دریبل زدن شما رو نده بازکنتون.اگه واکنشش رو عوض نکرد و به جلو رفتن آروم به سمت شما ادامه داد شما میتونید مربع یا همون 4 رو بگیرد.تا بازیکن دیگرتون توپ رو یهو از پای حریف در بیاره.راه دیگش اینه که شما همون ضربدر رو بگیرید و تا کنترل بازیکن حریف کمتر شد یا پیید یهو R1 رو نیز بگیرید تا بازیکنتون بره تو پاش و توپ رو ازش بگیره. سبک دفاعیه من اینه که مربع رو میگیرم و خودش هی یار نزدیکتر رو عوض میکنه و با یار دیگم یار حریف رو میگیرم تا نتونه بش پاس بده.بعد حریف که کاری نمیتونه بکنه یا پاس میده میگیرمش یا دریبل میزنه که با عوض کردن یار میتونید جلوشو بگیرید.من با اینکار اصلا گل نمیخورم از حریف مخصوصا سوپراستار که سخت ترین لول بازی هست.

استراتژی و گیم پلن:

پس از رفتن به گیم پلن یا همون ترکیب پایین چندیدن عکس مربی میبینید.اینها ین و گونه مشه ازشون استفاده کرد؟وقتی روی مربی اول که ترکیب اصلیه ضربدر میزینیم ندیدن گزینه میاد.حالا میگیم چین:

Quick Counter: کویک کانتر سبک زد حمله هست که برای تیم های سرعتی خوبه.تیم رئال مادرید روی این نوع استراتژی هست.

Possessions Game: پوزیشنزگیمز سبک پاسگاری و جابجایی بازیکنان هست و برای تیم هایی که پاسور خوب دارن.مثلا تیم بارسلونا که استراتژیش همینه.

All out Defence: آل اوت دفنس یه سبکیه برای دفاع زیاد.یعنی بیشتر یارای شما دفاع میکنن.

All out Attack: آ اوت اتک سبک حمله همه جانبه هست و بیشتر بازیکنان شما حمله میکنند.

Long Ball: لونگ بال سبک سانتر هست برای بازیکنانی که سانترمیکنن و هوایی بازی میکنن و سبک پاس بلند در کل.

Standard: سبک استاندارد سبکیه که شما میتونید جزئیات رو خودتون مشخص کنید که میتونید کم یا زیادشون کنید:

Player Support: سبک پشتیبانی از بازیکنان هست و مثلا اگه یه بازیکن گیر افتاده بقیه میان کمکش.البته اگه زیادش کنید ممکنه ضرر هم ببینید و بعضی جا های زمین خالی بشه و فرصتی برای حریف بشه برای حمله.

Support Range:  ساپورت رنج سبکیه برای محدوده ساپورت بازیکنان.

Position Switch: جابجایی بازیکنان هست که میتونید کم یا زیادش کنید.مثلا اگه میخواهید بازیکنتون تغیرر مکان نده مثلا از راست به پ نره کمش کنید و اگه میخواهید بازیکناتون تغییر مکان دهند زیاد کنید.

Attacking Style: نوع حمله شمست که اگه زیادش کنید حمله شما به صورت باز خواهد بود وبازیکنان از هم فاصله میگیرند و اگه کمش کنید بازیکنان نزدیک هم هستند و برای پاس کوتاه خوبه تا مثلا حمله فشرده تری داشته باشید.

Pressing: سبکیه برای پرس کردن و هر ه زیاد تر بشه میتونید بیشتر پرس کنید و با محاجمان خود از پاسگاری حریف یا جلو رتنشون جلو گیری کنید.اگه سبک حریف لونگ بال هست خوب نیس چون بد طور بهم میریزن یاراتون.

Defence Line: خط دفاعی شما رو مشخص میکنه.هر چه بیشترش کنید خط دفاعی شما جلو تر هست و هر ه کمتر خط دفاعی شما عقب تر هست.مثلا بعضیا میگن چرا دفاعام همش جلو هستن و با یه پاس عمقی کارمون تمومه؟شما با کم کردن این سبک دفاعاتون از توپ جا نمیمونن.

Compactness: میزان فشردگی بازیکناتون هست.اگه بیشتر بشه بازیکناتون از هم فاصله میگیرن و کمنر بشه بایکناتون فشرده تر میشن.خودم روی شماره 10 تنظیمش میکنم.

چگونگی استفاده از ترکیب های شماره 2 ، 3 و 4:

اگه دقت کرده باشید میگید این بقیه ترکیب ها چین؟ چه بدرد میخورن؟ این ها ترکیب های دوم و سوم و چهارم شما هستن که میتونید در حین بازی ازشون استفاده کنید.مثلا ترکیب دوم شما روی دفاع همه جانبه هست.شما با زدن

چیدن بازیکنان بر اساس:

ببینید بعضی وقتا حوصله ندارید بازیکنان پر قدرت تیم رو پیدا کنید یا مثلا یه بازیکن تو پست اصلیش 80 هست ولی مثلا در یه پست دیگه میشه 90 ولی ما نمیدونیم و این 100% بهتر هست برای بازیکن و بهتر بازی میکنه.ما پست بهتر ان بازیکن رو نمیدونیم.برای اینکار ما چند راه بهتون میگیم. به قسمت پایین گیم پلن رفته و قسمت Tactical Assistance بروید و گزینه آخر یعنی Auto Lineup Select بروید.4 گزینه میبینید که اولی Unedited بعدی By Form و بعدی No preference هست و آخری By Ability هست.گزینه اول آن ادیت یعنی بدون تغییر هست.دوم بای فرم یعنی بر اساس فرم و آمادگی بازیکنان هست.یعنی بازیکنانی که آماده ترن رو به بازی میاره.ممکنه ضعیف بیاره ولی آمادن و برای مسترلیگ خوبه برای اینکه بازیکنان خسته بیرون برن.سومی No preference هستش بر اساس هم قدرت میچینه هم برا اساس امادگی.یعنی اماده ترین و قوی ترین بازکنان رو میاره (بهترین بازیکناتونو).آخری بر اساس قدرت هست By ability و برای بازی دوستانه یا حریف های قدر وبه و کاری به خستگی و آمادگی نداره و فقط قدرت بالا ها رو میاره.توجه کنید که فقط قدرتا رو تنظیم میکنن و آمادگیا رو.ترکیب نمیینه.شما اول ترکیب مورد نظور رو بچینید سپس یکی از این گزینه ها را با زدن ضربدر یا 3 دسته انتخاب کنید.وقتی تیک روی اساس ها اومد مثا زدید رو بر اساس قدرت تیک روش اومد با کلیک سپس دایره یا همون 2 رو بزنید تا برگردید.باید حتما تیک روشون باشه.

ویدئو جدید و کوتاه از تکنیک ها:

                                           

ویدئو کاملتر:

                                           

راهنما: برای بزرگ شدن گزینه فلش دار در طرف راست را بزنید که دو فلش روی همه تمام صفحه میشه

منتظر کمک ها و پیشنهادات و گفتن بقیه تکنیک ها و راهنمایی ها از سوی خودتون هستیم

درباره ی کامران بهامیریان

Admin

414 دیدگاه

 1. هی جک… این عالیه!

 2. ایول بابا خیلی باحال بود ولی در کل من که چیزی نفهمیدم چون با کیبرد بازی میکنم!

 3. درود بر شما خسته نباشید.بیسته بیسته

 4. عبدالله

  دستت درد نکنه بازهم منتظر تکمیل شدن این پست هستم

 5. اگه میشه یه توضیح هم برا دسته های کامپیوتر بدین رو این دسته ها که توضیح دادین xbox منم چیزی نفهمیدم

 6. جسارتا
  برای رد کردن توپ از بین پای حریف لازم هست ابتدا R2 و بهمحض نزدیک شدن حریف (به اندازه کافی) R1 و جهت مستقیم رو به حریف گرفته بشه
  اگر به جای اینکه دسته رو مستقیم رو به حریف بگیرید (در همون جهت) به طرفینیش زاویه بدید
  دریبل دو طرفه میزنه.

 7. لطفا اموزشهای دیگه مثلا دفاع حمله شوت سانتر و… هم بذارید ممنون

 8. با تشکر از سایت خوبتون:
  میشه نحوه ی (dive)یا تمارض که بازیکن خودشو پرت میکنه و خطا میگیره رو بذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. احسنت به پشت کارت خیلی دنبال اینا بودم

 10. میرحامد تبریزی

  داش گلم اینارو که بلد بودیم من با کیبورد بازی می کنم عادتی به جویستیک ندارم ولی اونایی که با کیبورد بازی می کنن میتونن با تنظیم R بروی 0 مثل بازی قدیم Fifa 2000 توپو از بالا سر بندازن و با جهتهای R3 و Lb تکنیکای قشنگی انجام میده و با زدن سمت بالای R3 وقتی بازیکنی راست پا به سمت چپ حرکت می کنه سر توپ معروف کریس رو انجام میده که تو بعضی بازیکنا قابل اجراس و اگه بخواین بازیکنی تکنیکی بشه برین تو ادیتش قسمت player index تکنیکارو فعال کنین

 11. اقا من اینا رو بلد بودم ولی شانسی میزدم واقعا این کامنتتون عالی بود

 12. با کیبردم تکنیک بزارید
  ممنون

 13. علی اکبر

  باسلام .ازتون سوال دارم اینکه آیا یک سایتی را سراغ دارید که همه چیز pes رایا به صورت متن درداخل سایت ویا به صورت فایل های متنی مو به مو آموزش بده.منظورم هم نحوه ی دفاع کردن،سانتر،زدن ضربه آزاد،ترفندها،کنترل توپ و…است وفرقی نمی کند انگلیسی باشد یا فارسی.من خودم زیاد جستجو کردم اما سایت به دردخوری را پیدا نکرده ام.
  *آموزش ها متن باشه نه فیلم.

 14. میشه بگید چجوری وقتی یک یا دو یا بیشتر جویستیک نصب هست (تا سقف سه تا) چجوری کیبرد رو هم فعال کنیم که یه نفر دیگه هم بتونه بازی کنه؟

 15. علی اکبر

  باسلام دوباره.معذرت می خوام،فشردنR3وL3 به سمت داخل که چیزی نمی کنه.

 16. ببخشید ولی تو قسمت پروفایل تو پی اس خودمون میتونیم تکنیک ها رو انتخاب کنیم ومشخص کنیم که باید با چه دکمه ای اونو انجام بدیم

  • می بپرسم چرا تکنیک ها را فقط باکریس می شه انجام دادو مثلا نمی شه با مسی انجام داد.لطفا یکی به من بگه.

 17. با سلام…
  تو بازی که میرم توپ رو که سمت چپ زمین میبرم بازی گیر میکنه دلیلش چیه ؟؟؟

 18. لطفا نحوه تمارض كردن را بگید ممنون

  • محمد تکنیک

   داداش گلم باید L2.L3.R2.R3.L1.R1رو Fبا هم بگیری من خودم تو 2012 امتحان کردم شما هم امتحان کن

 19. علی اکبر

  با سلام ببخشید منبع این مطالب کجاست؟

 20. سلام بر شما. pesedit پچ 3.4 رو منتشر کرد برین توسایتش.لطفا بزاریدش تو سایتتون.

 21. سایت جالب و مفیدیه، واقعا زحمت می کشید، خسته نباشید

 22. محمد سجاد توسلی

  من بلدما ولی حال گفتن ندارم
  قرص حال اگه دارید بهم بدید.اونوقت یه صفحه دیگه براتون دریبلا رو میفرستم.

 23. آموزش ویدیویی بهتره

 24. اقا دستت طلا

 25. لطفا اطلاعات حرفه ای تری هم بگذارید! نمی خوام تعریف از خود کنم!(به خدا جدی میگم!)ولی تمامی این مطالبی رو که گذاشتید رو من یکی همه رو فوت آبم!
  ولی در کل مطالب خوبیه به هر حال شاید خیلی ها هنوز بلد نباشن.
  بازم ممنون از این که وقت می گذارید!

 26. سید علی

  سلام هر کی هر چی از pes13میخواد بدونه بهم emailبزنه از شوت گرفته تا دریبل و پرس و شوت های باور نکردنی و قدرتی…………………
  aghili.hasti@yahoo.com

  • روی لینک کلیک کنید بعد روی regular download کلیک کنید و بعد 60 ثانیه صبر کنید بعد یه کد بهتون نیگه وارد کنید که به صورت عکس نشونتون میده بعد یه آیکون دانلود میاد روش کلیک کنید لینک آماده هست توجه کنید برای دانلود این نباید از دانلود منیجر استفاده کنید

 27. چرا ما نمی تونیم مثل کامپیوتر دریبل بزنیم روشی داره ما بتونیم

 28. این قسمت آخر که چیدن بر اساس هست مال من گزینه ی auto lineup رو نداره

 29. با سلام
  لصفا لینک دانلود ویدیو را بگذارید توی سایت

 30. این چیه گذاشتید؟
  اینو بزارید که خیلی کامله.
  http://www.aparat.com/v/sZndJ

 31. علی اکبر

  سلام آقا کامران و آقای خنافری.با عرض پوزش اگه ممکنه به سوالی که در مورد سایت آموزش pes کرده بودم جواب بدید.ما شا ءالله برای شما که کار سختی نیست، چرا بمونه تابستون؟

 32. سلام . میشه بگین پاس 1 . 2 چطوری داده میشه ؟

  • با بازیکن اول L1 رو بگیر و به دومی پاس بده . وقتی بازیکن اولت از بازیکن حریف رد شد بهش پاس بده

 33. سلام میشه بگین چطوری میشه کرنر ها رو با تکنیک پا و سر گل زد

 34. پا عوض کردن به سبک رونالدو نداره؟؟؟ پشت سرهم باشه؟

 35. چطوری میشه پنالتی چیب زد ؟
  ممنون میشم اگر جواب بدید .

 36. ممنون , بعد میشه جهت داد ؟ یا فقط صاف میزنه ؟

 37. سلام ميشه بگين چطوري قيچي برگردون بزنيم؟

 38. مرسی ازت pestools….بخدا بهتر از این نمیشه***********

 39. فرزاد ایمان

  آموزش ضربه ایستگاهی هم بزارید.ای لاو یو شترق شترق

 40. آقا مرسی.بسیار عالی بود.

 41. توروبه خداآموزش یک ودوهم بگیدخسته شدم ازبس دنبالش گشتم

 42. دمتون گرم این همه رمزو از کجا میارین

 43. سلام میشه ویدئو را برای دانلود هم بگذارید

 44. جواد لاله دشتی

  مرسی بابت همه چی ولی اگه میشه یه سری تکنیک جدید بزارید آخه اینا خیلی پیش پا افتاده بود

 45. لطفا اگه میشه این اموزش ها رو با دسته ی xbox بزارید. ممنون

 46. سلام ببخشید می خواستم بپرسم اسم این دسته برای کامپیوتر چیست؟و اینکه این تکنیک ها را برای کیبورد میخواستم.

 47. بنده خدا

  کیبوردشم میزارین؟ ممنون..!!

 48. سلام
  من هرچی نگاه کردم چیزی چیزی از تمارض ننوشته بودی
  اونم یاد بده دیگههههههههههه

  من همه جارو گشتم نبود اگه بلدی بگو

 49. جواد لاله دشتی

  سلام اگه میشه تکنیکهای بیشتری بزارید اینا خیلی پیش پا افتادست

 50. چقدر باید صبر کنم تا تمارض را یادم بدی

 51. ممنون
  می توتم باهم تو یاهو صحبت کنیم
  مال من اینه:
  ********
  لطفا جواب زود بده

 52. سلام ببخشید برای دسته کامپیوتر طرح xbox دکمه ی Rs روهم داره؟

 53. باسه متر لیگ چه اسکاتی خوبه ؟ باسه خرید بازیکنای جوون.

 54. Jamesband 007

  سلام.خیلی سایت خوبیه من خیلی از چیزهای مورد نیازم مثل فیس و لباس و کفش از اینجا دانلود میکنم.
  لطفا اگه میشه روش تکنیک pes 2013 با کیبورد رو هم بذار چون من اصلا با دسته نمیتونم بازی کنم و فقط با کیبورد میتونم اگه بذاری خیلی ممنون.

 55. خسته نشی از این همه اموزش کامل و جامع…..

 56. حرکت sombreroچه جوریه؟توب رااز بالای سر بازیکن میفرسته. اولین حرکت در ویدیو اموزشی منظورمه.هر کاری میکنم اجرا نمیشه چرا؟R3+L3

  • باید وقتی توپ رو به یارت پاس میدی یا سانتر میکنی قبل ازاینکا توپ بهش برسه R3 رو فشار بدی و نگه داری. بعد میبینی که توپ رو میاره بالا بعد بلافاصله بهش جهت بده.(یعنی L3 رو به یک طرف بکش)

  • داداش دو بار R3رو بزن.

 57. نمیشه حرکت رونالدینیو رو انجام داد؟ یعنی همون که با پاش توپ رو به یک جهت میفرسته بعد سریعا به یه جهت دیگه میکشونه.

  • 😎 حرکتی که رونالدیــــنـــهــــــــــــو میــــــــــــــــــــــــــــــزدش!!!!!!!! R3 رو یه ریع دایره بچرخون… بعد L3 رو به سمت مخالف بزن!! مثلا اگه R3 را رو به بالا چرخوندی {ربع دایره} باید L3 رو به سمت پایین بدی……. (برای چرخوندن R3 اگه دروازه حریف سمت راستت باشه باید به طرف دروازه حریف بایستی بعد R3 رو از گوشه سمت چپ بچرخون بیار بالا {ربع دایره} بعد L3 رو پایین بزن) امیدوارم بتونین بزنین :yes: :yes: :yes:

 58. سلام آقا میشه چند دسته خوش دست و خوب در حد 20و30و40 تومان معرفی کنید که دکمه ی R3 آن کار کند.

  • من از
   Peoduct استفاده میکنم که هم ارزونه و هم خوب کار میده درضمن دسته های دیگه ای هم که گرونه ولی باحاله و خوش دسته بستگی به سلیقه خودت داره من تا 200 هزار تومنیش هم دیدم!

 59. اگه میشه نحوه تکنیک زدن با کیبورد رو هم بنویسین.

 60. سلام محمد رضا جان
  من برا بازی پس 2013 وقتی میخام از کلیدهای تکنیک استفاده کنم پاس میده یا شوت و سانت می کنه
  راهنماییم کن چیکار کنم؟

 61. آخر جواب منو ندادین تا خودم فهمیدم چه جوری میشه دریبل رونالدینیو رو زد!!!!!!

 62. حرکت RONALDINHO: اول باید توجه کنی بازیکن رو به کدوم سمته بعد باید R3 رو به سمت شمال شرقی بازیکنت بکشی بعد بلافاصله L3 رو به سمت شمال غربی بازیکنت بکشی. این حرکت رو با بازیکن هایی مثل رونالدینیو و کریستین رونالدو و مسی و نیمار میشه خوب انجام داد. اوایل شاید انجامش سخت باشه ولی با تمرین به راحتی میشه انجام داد.

 63. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!
  جایی برای حرف گذاشتن نبود!!
  ممنون.

 64. سﻻم
  کارتون فوق العاده است

 65. عالی بود
  ممنون

 66. سلام بی زحمت نحوه زدن ضربه ایتگاهی رو هم توضیح بدید. ممنون

 67. مرسی از اموزش کاملتون من فقط یه چیز بهش اضافه میکنم:

  زمانی که با بازیکنتون به هر سمتی مثلا به سمت راست در حرکتید یه لحظه جهت رو ول کنید و r3 رو به پایین فشار بدید و جهت پایین رو بگیرید.
  اگه اینکارو بکنید تغیر جهت 90 درجه ای سریعی مید و زمانی که مدافه ای با سرعت داره کنارتون حرکت میکونه عالیه

 68. سلام به همه pes بازا اینم یه سری ترفند کاربردی که البته علاوه بر pes 2013 رو pes 2012 و pes 2011 هم جواب میده (نسخه های قبلیشو امتحان نکردم ببینم جواب میده یا نه) :

  شروع مجدد سریع بازی : گرفتن L3 و زدن پاس (مثلث یا ضربدر )

  شوت زمینی : همین طور که R1 رو نگه داشتید ، به میزان دلخواه شوت (مربع) رو نگه می دارید .

  پاس چیپ : گرفتن L1 و زدن پاس عمقی (مثلث)

  پاس یک دو : نگه داشتن L1 هنگام دادن پاس

  ضربه آزاد از فاصله تقریبا 25 متری (یا بهتره بگیم از راه دور) که بهتره با کریس رونالدو امتحان کنین به این شکل :
  1-قبل از ضربه زدن دوربین رو طوری تنظیم کنید که راستای توپ بین دو سر بازیکنای دیواره دفاعی بیفته.
  2-حالا جهت پایین رو نگه میداریم و در همین حالت دکمه ی شوت رو به اندازه ی تقریبا 1/2 (البته بستگی به فاصله تا دروازه داره ممکنه بیشتر یا کمتر) پر میکنیم.
  با چندید بار تمرین به این شکل قلق کار میاد تو دستتون.

  ضربه آزاد از فاصله ی خیلی نزدیک :زمانی که فاصله ی توپ با دروازه خیلی کمه (تقریبا روی خط 18) بهتره از این روش استفاده کنیم :
  1-ابتدا دوربین رو دقیقا بین دروازبان و تیرک تنظیم کنین.
  2-سپس جهت بالا رو نگه داشته و در همین حالت دکمه ی شوت رو یه تیکه (به اندازه تقریبا 1/3 ) پر کنید
  به این ترتیب توپ به راحتی گل میشه .

  وقتي حريف ضربه آزاد ميزنه شما ميتونيد با استفاده از تکنیک های زیر تا حد زیادی از گل شدن توپ جلوگیری کنین :

  مربع : همه دفاع ها با هم از جاشون ميپرند ( براي مواقعي استفاده ميشه كه حريف ميخواد از بالا سر ديوار دفاعي ضربه آزادشو بزنه )

  ضربدر : همه دفاعها روي زمين مي ايستند ( براي مواقعي استفاده ميشه كه حريف ميخواد از زير پاي ديوار دفاعي ضربه آزادشو بزنه )

  دايره : يك يا چند دفاع خودشونو جلوي توپ هنگام زدن ضربه آزاد پرتاب ميكنند ( براي مواقعي استفاده ميشه كه حريف ميخواد به صورت 2 ضرب ضربه آزادشو بزنه )

  L1 + R3 : آوردن فلش روی سر دروازبان و کنترل او

  اما روش ديگه زدن ضربه آزاد 2 نفره كردن ضربه آزاد هستش يعني شما 2 تا بازيكن پشت توپ بياريد و با يكي پاس بدين با بازيكن دومي شوت بزنيد يا با يار دومتون شوت بزنيد كه اين روش هم براي زدن ضربه آزادهاي نزديك به محوطه جريمه هستش و روش دو نفره كردن اون زدن L1 + R1 به طور همزمان هستش يعني شما دكمهاي L1 و R1 رو به طور همزمان بزنيد .

  اگه اين جور ضربه آزادها نصيب شما شد میتونید از تکنیک های زیر استفاده کنین :

  L1 + پاس + شوت +جهت : بازيكن دومي كه كنار بازيكن پشت توپ ايستاده يه پاس كوتاه ميده و بازيكن پشت توپ ميشوته .

  L1 + شوت + جهت : بازيكن دوم كه كنار توپ هست از بالا سره دفاع به سمت دروازه شوت ميزنه .

  ‍‍‍‍‍L1 + پاس عمقي + جهت : بازيكن دومي كه پشت توپ به بازيكنان هم دسته پاس در عمق ارسال ميكنه

  حالا بازم بگین pes تکنیک نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 69. علی اکبر

  سلام .میشه به سوالی که در بالا پرسیده بودم جواب بدین.خیلی ممنون میشم.

 70. علی اکبر

  سلام.با عرض معذرت میشه به سوالی که در بالا(حدود دو ماه پیش) پرسیده بودم جواب بدید.

 71. هاااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  من که با کیبورد همه رو قورت میدم و حریفی ندارم.

 72. بسم الله الرحمن الرحیم
  خوب من این مطلب رو دیده بودم اما چون امتحان ممتحان داشتم وقت نشد کامنت بذارم اما حالا دینم رو ادا می کنم :دی
  اول اینکه نویسنده این مطلب R3 و L3 رو اشتباه معرفی کرده ، شوک سمت راست میشه RS یعنی Right Shock و شوک سمت چپ میشه LS یعنی Left shock ، حالا R3 میشه فشار دادن شوک سمت راست به داخل و L3 همچنین فشار دادن شوک سمت چپ به داخل، این از این .
  دوم اینکه تو قسمت آموزش توپ رو بین پا قرار دادن و از پشت به سمت بالا انداختن فکر کنم اشتباه توضیح داده شده که R3 + L3 ، آموزش دقیقش اینکه 2 بار پشت سر هم باید R3 رو بزنی (اینم بگم که بازیکن اگه تکنینک لازم رو نداشته باشه توپ اصلا درست حسابی بالا نمیاد !)
  سوم گفته شده که شوت + L2 چیپ میزنه ؟؟؟ تا اینجایی که من میدونم اگه L2 رو نگه داریم یه فلش میاد زیر پای بازیکن که بازیکن بتونه هم پاس و هم شوت مانوئل بزنه ، یعنی دقیقا همون سمتی که فلش هست رو هم میتونه پاس بده و هم میتونه شوت بزنه، یعنی دیگه از هوش مصنوعی واسه زاویه پاس و شوت خبری نیست فلش هر سمتی باشه توپ همون مسیر رو طی میکنه.
  چهارم نوشته بود که شوت + L1 : میشه چیپ نسبتا کوتاه، که اینم اشتباهه ، شوت + L1 همون چیپ با ارتفاع بلنده ، اگه میخواید چیپ کوتاه بزنی باید با بازیکن شوت رو پُر کنی اما قبل از اینکه بازیکن توپ رو بشوته باید دکمه R1 رو بزنید، واسه زمانی خوبه که با دروازه بان تک به تک شدی و فاصله کمه، وقتی میخواد بخوابه زیره پات باید اینکارو کنی که هم بتونی فریبش بدی هم اینکه توپ رو از روش رد کنی.
  پنجم : یه بابایی پنالتی چیپ میخواست که بهش گفتن سمت عقب رو بگیر موقع پنالتی زدن !!! این که واسه PES10 یا 11 بود، اما تو PES13 باید زمانیکه میخوای پنالتی رو چیپ بزنی دکمه R1 رو نگه داری (اینم بگم که فقط و فقط پنالتی چیپ رو به وسط دروازه میزنه، یعنی نمیتونی به گوشه دروازه چیپ بزنی)
  ششم : یه بنده خدایی 1 و 2 میخواست که کسی جوابش نداده بود، واسه 1 و 2 قبل از اینکه پاس 1 رو بدی باید دکمه L1 رو نگه داری بعد پاس 1 رو بدی، بعد قبل از اینکه توپ به یار دوم برسه سریع باید دکمه مثلث (دسته پلی استیشن) یا دکمه Y (دسته ایکس باکس) رو بزنی که خودش اتوماتیک پاس 2 رو میده، حالا اگه خواستی 1 و 2 هوایی کنی زمانیکه میخواستی پاس 2 رو بدی باید دکمه L1 رو هم نگه داری که پاس 2 رو از هوا ارسال کنه.
  هفتم : چند نفر تمارض میخواستن که یه بنده خدایی بالا گفته بود اما کسی انگار توجه نکرده، واسه تمارض باید دکمه های L1 و L2 رو نگه داری بعد همزمان L3 و R3 باهم بزنی یعنی جفت کمکی سمت چپ رو نگه داری بعد جفت شوکها رو به سمت داخل فشار بدی یعنی L1 + L2 + L2 + R3 (اینم بگم که ما خیری از این حرکت جز کارت زردش ندیدیم !)

 73. سلام.تشکر فراوان از سایت خیلی خوبتون.یکی از دوستانم کاری میکرد که تیمش قوی میشد و رتبه ی تیمش از سی و بی به آ تبدیل میشد و بازیکنانش خیلی قوی میشدند.
  لطفا یکی جواب بده

 74. سلام. میخواستم بدونم راهی نیست که تو حرکت اینیستا توپ رو کمتر جلو بندازه مثل مسی که کامپیوتر راحت باهاش این حرکت رو انجام میده.

 75. سلام شوت چکشی رو کسی بلده؟یادمون بدید لطفا

  • شوت چکشی بلد نیستم اما شوت رونالدو هست که خیلی قدرتمند و از فاصله 30-40 متری توپ گل میشه روش زدنشم اینه که اول بازیکنت باید دارای قدرت شوت زنی بالا و دارای تکنیک knuckleshotباشه بعد موقع که میخوایید شوت بزنید اول روی دکمه شوت میزنید تا بازیکن برای شوت زدن پاشو عقب ببره سپس وقتی که پاش میخواست به توپ بخوره یک باره دیگه روی دکه شوت بزنید البته این دومی باید کمتر روی دکمه شوت فشار بدید. البته من خودم این شوت رو از قسمت تراینییگ / شوت / دومین مرحله شوت زنی که درون خود بازی هستش یاد گرفتم .باید تمرین کنید تا قلق دستتون بیاد تو ضربات ایسگاهی هم میشه ازش استفاده کرد.

 76. سلام یه پا دو پا چه جوری بزنیم؟

 77. hhhhhh.. site khobi dari vali pore ghalat emlaiye

 78. علی اکبر

  سلام. میشه دفاع کردن را کامل توضیح بدید.خیلی ممنون میشم.

 79. لطفا اموزش کار با کیبورد هم بزارید

 80. هر کی شوت چکشی رو بلده بگه!!!!!

  • دکمه شوت رو بزن بعد با چکش بزن سر دسته یا کیبرود 😀
   دور از شوخی خودش بعضی اوقات میزنه باید موقعیتش رو پیش بیاری و بازیکن بتونه 🙂

  • من با کیبورد بلدم! تو قسمت تنظیمات بازی رفته و در قسمت کیبورد دکمه R رو هرچی دوست داشتی بذار بعد وقتی بازیکن بهت پاس داد اون دکمرو نگه دار بعد وقتی توپ اومد پایین شوت؟البته طور دیگه هم میشه وقتی توپ رو هوا بود ب محض اومدن پایین بشوتی چکشی میشه

  • پاس بده به یارت وقتی که هنوز بهش نرسیده r3 رو فشار به توپ رو میندازه بالا وقتی توپو انداخت بالا بلا فاصله شوت کن

 81. جان هرکی دوست دارید آموزش با کیبورد هم بگذارید ممنون

 82. جان هرکی دوست دارید کاربا کیبورد هم بگذارید ممنون

 83. چطور می توان این ویدیو ها را دانلود کرد ممنون میشم

 84. عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بووووووووووووووووووودددددددددددددددددد.

 85. اسحاق پرسپولیسی

  میشه تو pes 13 روپا زد ؟چطوری

 86. سلام من وقتی r3 رو چپ و راست میزنم پاس شوت می می ده اصلا حرکت نمی زنه چه جوریه ممنون می شم پاسخ بدید

 87. علی عطایی

  فقط در یک صورت میشه برگردون زد. شما میرید تو ضربه آزاد در 25 متری توپو قرار بدید بعد R3 را سمت مختلفش بزنید میره روی بازیکنان بعد بازیکنی که مد نظرتون هست رو میبرید 2یا3 متر پشت دیوار دفاعی و بعد دکمه ی دایره را برایش بزنید تا برای آن بازیکن سانتر شود بعد بلافاصله شوت کنید و شوت را تا نصف پر کنید وبعد جهت بگیرید تا بازیکن برگردون بزند .با ژاوی و مسی و رونالدو و کاکا این برگردون احتمال گل شدنش زیاده ولی همهی بازیکنان PES2013 میتونن بر گردون بزنن .

  حالا شما بگین تو PES نمیشه برگردون زد. البته قبل از همه ی این کار ها باید دکمهی analog دسته خود را روشن کنید

  این نوع برگردون را در کافه فوتبال 24 به صورت کامل توضیح داده البته میتوانید با دروازه بان هم برگردون بزنید

  یک تکنیک دیگر این است که شما میتوانید از جای دروازه ی خود گل بزنید

  روش کار به این صورت می باشد که ما دکمه های R1+L1+دایره را بزنید تا با ضربه ی بلند به سمت دروازه ی حریف برود و احتمال گل شدن این ضربه با بازیکنان مثه ژاوی و ژواوی آلونسو و اسنایدر و……… میتوان بهتر زد و یعنی بازیکنانی که این تکنیک را دارند LONG PAS ACURACY

  این هم تکنیک های باحال PES2013 اقای خنافری یک امتحان بکنید خیلی باحاله ولی اگر تو نوشتنم اشتباه کردم به من بگید تا صحیح آن را بنویسم

  همه ی این تکنیک ها برگرفته از سی دی های کافه فوتبال 24 است

  با تشکر

  نظر بدید لطفا

  • محمد مقامی فر

   این گل زدن از دروازه رو یه خورده بیشتر توضیح میشه بدی؟دمتگرم

  • محمد مقامی فر

   گل زدن از دروازه میشه بگی چطوری کار میکنه؟من زدم نشد.دوباره یه بار مشتی توضیح میدی؟

 88. سلام.ما که با کیبرد بازی می کنیم چجوری؟

 89. من بازی pgl13رو خریدم نصب کردم بعد پاکش کردم حالا هر کاری میکنم دیگه نصب نمیشه باید چه کار کنم؟

 90. سلام من پاس های عمقیم به مهاجمام نمیرسه و نودونه درصدشو دفاع میگیره چکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 91. بادرود وخسته نباشید من با شوک زیاد وارد نیستم ولی بازیم خیلی خوبه .چه کار کنم این تکنیک ها را بدون شوک انجام بدم

 92. گرفتن پیراهن چجوریه؟

 93. خاهش میکنم بگویید در فیفا13 چگونه پنالتی میگیرند لطفا کامل

 94. سلام از راهنمایی هاتون ممنونم

 95. لطفا تکنیک double touch رو روی کیبرد توضیح بدید

 96. محمد مقامی فر

  میشه تو بازی پیراهن کشید؟ انصافا اگه میشه و کسی بلده بگه.ممنون میشم

 97. سلام به همه
  دوستان من PES رو روی لپتاپم نصب کردم ولی یه مشکلی هست که اعصابمو ریخته به هم. اینکخه وقتی سه دکمه رو با هم نگه میدارم و میخوام یه دکمه دیگه رو هم بزنم نمیشه. مثلا دو تا دکمه جهت رو گرفتم و یه دکمه با سرعت دویدن، بعد که دکمه پاس رو میزنم پاس نمیده! از دوستانی که با کیبورد بازی میکنن کسی به این مشکل بر خورده؟

 98. محمد مقامی فر

  فاصله گرفتن توپ از پا رو کسی بلده؟ممنون میشم

  • سلام برای اینکه توپ از بازیکن فاصله بگیره باید ال2 و آر2 رو باهم بگیری و سپس ال2 که همون دکمه سرعت یا دویدن هست رو متناوبا ول کنی و بگیری.

 99. تو رو خدا بک گراند اصلی بازی pes2013 رو یه نفر بذاره

 100. وقتی می خوام بازی رو از دروازه شروع کنم بعد از سانتر به وسط زمین توپ همش دست حریف می افته
  یکه اینکه می خوام بازی رو شروع کنم بازیکن حریف همش چسبیده به بازیکن دفاع هستش و نمیتونم پاس بدم
  خواهش میکنم راهنماییم کنید؟

 101. عاغا تو game plan یکی خاصیت mark رو توضیح بده !! خوبه با دوتا دفاع وسط یه مهاجم نوک رو مارک کرد ؟؟ یعنی یارگیری ؟؟
  اخه پاسای عمقی و هوایی همش رو رونالدو میکوبه به گل 😐 یکی بگه چجوری میشه جلوشو گرفت ….

  • انقد دکمه 3 و 4 و R1 نگیر منظورم ضربدر،مربع و سرعت.شما یا مربع برو توپ رو از حریف بگیر ولی همون یاری که هستی یعنی فلشت روشه باش برو بازیکن حریف رو بگیر یا جلوی پاسش سد راه شو.با رفتن توی پای حریف که راحش نیس.

 102. سلام.
  دوستانی که به کامپیوتر بازی میکنن حتما لازم نیست طوری شک دسته رو روشن کنن که مجبور بشن به جای دکمه های جهتی با L3 شوک سمت چپ بازی کنن.
  میتونید به قسمت تنظیم دسته یعنی شکل اول همین صفحه برید و بعدش شک دسته خودتون رو روشن کنید و اون دکمه هایی که کنارشون توی عکس نوشته L…چهار تا هستن روی اون ها کلیک کنن و با جویستیک تنظیم کنن اون دکمه هارو.
  فهمیدنش مشکله ولی چندبار که با دقت بخونید متوجه میشید.

 103. lol? negah taraf dare ba easy bazi mikone va drible mide Coumpiter ro omran age beshe to vagheyi az in harekataro anjam dad ! :shutmouth: :shutmouth: :shutmouth: :shutmouth: :shutmouth:

 104. س…
  میخاستم بپرسم کسی بلده چجوری میشه شوت نوک پا زد؟ممنون میشم با کیبورد راهنمایی کنید

 105. شوکتو فعال کن قبل اینکه تو عمق بفرسته یه بار سمت عقب شوکو فشار بده سریع دفاع وسط فعال میشه و راحت میتونی از رسیدن توپ به مهاجم جلوگیری کنی

 106. حسین سندگل

  سلام قراربود والبته قولشم داده بودین که پست آمزش تکنیکهاوترفندهائ بازئ رو به روزش کنین اماهربارکه میام مطالب گذشتس وفرقئ نکرده علتش چیه ؟ بخاطر این میگم چون آموزشش جالبه اگه دوستان لطف کنن واین قسمت رو به صورت سریالئ وقدم به قدم والبته ساده جلو برن ممنون میشم فقط وقفه نندازین توش. متشکر

 107. خیلی عالیه ولی من داشتم با یکی بازی میکردم وقتی میخواست شوت بزنه یه چند تا حرکت میکرد که بازیکن شوت نمیزد و دروازبان رو به یه طرف دیگه میکشید و یه هو شوت میزد و همش هم گل میشد لطفآ راهنمایی کنید متشکرم 😀

  • شوت رو بگیر بعد قبل از زدن شوت دکمه ی پاس کوتاه با فلش یه جهت رو بگیر سر توپ میزنه
   اگر رئال میگیری با بنزما تک به تک شو وبعد R2 رو بگیر و سپس شوت رو بزن با بقل پا میزنه قشنگ اگر تمرین کنی 100 درصد میتونی هی گل بزنی

 108. سلام عرض میکنم خدمت مدیر این وبلاگ.من میخواستم بگم اگه میشه آموزش تنظیمات در گیم پلن رو بذارین.خیلی ها از اونجا تنظیماتی رو انجام میدن و بعدش بازی میکنن اگه میشه آموزشش رو بذارید مرسی

 109. سلام ، میشه شوت های تکنیکی که همیشه گل میشه رو کامل توضیح بدید.
  ممنون میشم

  • با بازیکن های خاص مثل بنزما R2 رو بگیر و شوت رو بزن البته نزدیک باشی به 18 بعد میبینی 100 درصد گل شده شنیدم نیمار هم میتونه اینجور گل بزنه و اوزیل هم میزنه اما باید یکم حرفه ای باشی رونالدو که عمرا بتونه ! 😉 چون با نوک میزنه و… برو تست کن میفهمی دیگه

   • امیر خان

    آره من همیشه با بنزما اینجوری شوت میزنم!البته از پشت 18 قدم هم گل میشه!فقط باید به توپ زاویه داد،توپ به صورت چیپ میره تو گل!خیلی خوشگلو تمیز!

 110. سلام.
  از قسمتی که سه نوع سانتر رو معرفی کرده بودی خیلی استفاده میکنم. :-)) 😀

  • ّبین خودمون باشه ها R2 رو بگیر و سانت رو بزن یه سانتی میزنه که چشات از تعجب تا ته باز میشه و گرد و… میشه
   باش تمرین کن تا دیگه با هر سانتی گل 100 درصد بزنی

 111. تمارض چه جوریههههههههههههههههههههههههههههههههه؟ :quiet:

 112. ایستگاهی هم یاد بدید

 113. یعنی هیچ تکنیکی برای کرنر و ایستگاهی نیست؟http://www.pestools.ir/wp-content/plugins/tango-smileys-http://www.pestools.ir/wp-content/plugins/tango-smileys-extended/tango24/snowman.png?5c3eefextended/http://www.pestools.ir/wp-content/plugins/tango-smileys-extended/tango24/pirate.png?5c3eeftango24/really-pissed.png?5c3eef

 114. یعنی تکنیک خاصی برای ایستگاهی و کرنر نیست؟ :snowman: :vampire: http://www.pestools.ir/wp-content/plugins/tango-smileys-extended/tango24/zombie-killer.png?5c3eef

 115. 🙁 من چطوری میتونم تو pes 2013 به جای دسته با کیبورد بازی کنم (با دکمه های دلخواه خودم)

 116. ممنون 🙂 🙂 🙂

 117. لطفا روش تمارض کردن رو هم بگید

 118. آقا خیلیا با کیبرد بازی میکنن.آموزش کیبوردشو بزارید.میدونم سخته ولی آخه هم تو فیفا و هم تو Pes آموزش تکنیک زدن رو با دسته میگن و فیلماش هم از روی دسته هست.

 119. با سلام،یه چیزی میگم چندان ناراحت نشید.شما که این همه سایتتون خوبه پس اینو هم برطرف کنید.
  من کل کامنت های این پست رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که شما یکم بدقولی میکنید.یکی دیدگاه فرستاده بود که لطفا آموزش نحوه تکنیک زدن رو با کیبورد بزارید و شما هم در پاسخ گفتید چشم بعد از امتحانا میزاریم.پس کو؟ الان یه سه ماهی از امتحانات میگذره و مدرسه داره شروع میشه و فقط امیدوارم که اون موقع نگید به دلیل فشار درسی وقت نداریم!!!
  در کل به حرفاتون عمل کنید.سایتتون واقعا خوبه.

 120. خیلی خیلی بدرد نخور بود.

 121. اگه آموزش هاتون باعکس باشه خیلی خوبه

 122. سلام توی کامپیوتر من shiftمیشه Lsمیزنم این کامپیوتر گیر میده میخوام Lsرو یه دکمه دیگه کنم چه جوری کنم خخخ ممنون میشم بگید

 123. Please player index

 124. محمد کاکایی

  دسته های من شوک نداره

 125. سلام.من دیدم AGUERO یه موقع هایی شوت بیرون پا میزنه.چه جوری باید این شوت رو زد؟

 126. لطفا بگید تمارض چگونه انجام میشه

 127. خیلی ممنون خسته نبا شید!

 128. حتماً فن R2+Lرو انجام بدین خیلی توپه از دسته هم برای کامپیوتر استفاده کنید ویدیو ها رو هم دانلود کنید اگه میخواین یک پی اس بازی حرفه ای شوید این مطالب و ویدیو ها رو از دست ندین خیلی مم نون از سایت خوبتون

 129. Inayi ke hey omghi mifredtan gol mikonan kheyli hichu halishon nis kheeeyli 😀
  Man bazim khobe layeghe 12 ta gol nabidaaaaaam

 130. کلید R3 و L3 رو دسته کجاست؟

 131. اقا دستکی ما نه شک داره نه چراغ شک نه l3
  چیکار کنیم

 132. سلام پنالتی زدن چجوریه ؟؟برا من همش وسط میزنه یا میره بیرون !!!

 133. واسه ضربه آزاد در فاصیه های کمتر از 30 متر یه روش بیسار جالب با دونفره کردن بازیکنان پشت توپ هست
  توو تیم بارسا daniel alves این ضربات رو خیلی عالی میزنه و توو تیم رئال هم رونالدو با پای چپ و کوئنترائو با پای راست
  به این صورت که L1 رو میگیریم و راستای توپ با تیرک دروازه رو توو یه خط قرار میدیم و کمی توپ به سمت داخل ..
  بعد بسته به فاصله ی توپ تا دروازه مقدار کمی شوت رو پر میکنیم … ولی برعکس … یعنی اگه فاصله زیاد باشه کم پر میکنیم و اگه فاصله کم باشه زیاد پر میکنیم …برای فنی زدن هم میتونین از دکمه های دیگه مثل R2 هم استفاده کنین

  • سلام دوستان
   هنگام زدن ضربه ازاد بازیکن دوم رو هم بیارید پشت توپ بعد سمت مخالف دروازبان رو انتخاب کنید وبا نفر اول شوت بزنید و R1 رو نگهدارید
   اینجوری هفتاد درصد احتمال گل شدنش هست .
   خودمم دیشب یاد گرفتم
   عالیه

 134. سلام می خواستم بدونم چجوری میشه همهی خط دفاع من عقب بکشن و اصلا جلو نیان؟(لطفا زودتر جواب بدین ممنون)

  • توی ترکیب بندی بازی اونجا استراتژیک بازی رو بزنید سر استاندارد بعد بریم توی اون نوار هایی که پر کرده خط دفاع رو کم کنید
   کلا اگر تونستید ترجمه کنید خیلی تاثیر داره تو بازی استراتژیک

 135. ابراهیم

  سلام
  اینهمه توضیح دادین ولی من یه مشکلی دارم تو این بازی pes که هرچی ازمایش میکنم نمی تونم .زدن ضربه سر تو این بازی pes2014 چجوری هستش ما هرچی سانت میکنیم اصلا مهاجم بلند نمیشه برای سر زدن همه دکمه ها رو هم فشار دادیم ولی متاسفانه نتونستیم یاد بگیریم اگه ایرادی نداره برامون توضیح بدین ممنون میشم

 136. من دنبال اين نوع ترفندها نيستم من بيشتر دوست دارم چه جوري موقعي كه بازكن خطا كرد با هم درگير ميشن درگيري رو ادامه بدم
  وگرنه اين ترفند ها ببخشيد خيلي ساده هستش

 137. خییلیعالی بود فقط میشه لطف کنیدروش های زدن ضربه ازراه دورروهم بزاریدیعنی هنگام خطایاپنالتی نباشه دروسط بازی چجوری ازراه دورگل برنیم مممنون میشم اگه یادبدین

 138. محمد رضا

  اگر میشه این حرکات را با کیبرد هم بنویسید تا من که فقط با کیبرد بازی میکنم هم بفهمم با تشکر از زحت فراوان شما

 139. وای از این همه مونگل

 140. داداش پی اس 14 رو بگو 13 رو ول کن

 141. سلام .زمانیکه لیگ قهرمانان دو نفره بازی می کنیم پلیر 1 همیشه روی کیبورد یا کنترلر1 هستش و قابل تغییر نیست .برای تغییر به کنترلر 2 باید چیکار کنیم؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

 142. چرا کپیش نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 143. سلام دوستان

 144. توی pes 2014 شوت زدن از راه دور سخته یا نشدنی یا من بلد نیستم که از راه دور گل بزنم؟با قوی ترین بازیکن ها امتحان کردم نشده حتی بازیکن قوی ساختم ولی بازم شوت آنچنانی نداره قضیه چیه؟شوت ها خیلی به سختی به گوشهای دروازه زده میشه برعکس pes 2013

 145. سلام اقا چطوری میشه ازplan a or b تو pes 2013استفاده کرد لطفا اگد میشه کامل بگییییید

 146. سلام مرسی از این که وقت گذاشتین تا این اطلاعات رو در اختیار ما بزارید ولی اینا که خیلی پیش پا افتاده هستن لطفا اموزشا رو حرفه ای تر و کامل تر کنین

 147. خیلی خوب بود چیز های زیادی رایاد گرفتم

 148. سلام من میخوام چندتا از ترفندهای بازی pes 2013 رو یاد بگیرم لطفا یکی کمکم کنه که حرفه ای باشه
  ممنون میشم

 149. عالی بود

 150. آقا ببخشید چطور شوت های از راه دور رو مستقیم بفرستیم تو گل لطفا جواب رو بهم بگید.واقغا کارتون درسته

 151. باسلام چرا بعضی اوقات در در pes 2013 به صورت اتوماتیک یار عوض نمیشه و باید حتما به صورت دستی عوض کنی با تشکر

 152. سلام چجوری میشه خودمونو بندازیم و داور خطا بگیره من با یکی بازی می کردم خودشو می نداخت و داور خطا می گرفت البته داور همیشه خطا نمی گیره و بعضی وقتا بهت کارتم می ده

 153. این جیزایی که نوشته بودید بد نبود ول دستتون درد نکنه.خخیلییییییی تکنیکهست که شما اون هارو ننوشتید

 154. علیرضا عسکری

  این همه مطلب رو که نمیشه حفظ کرد.قابلیت ذخیره صفحه رو اضاف کنید.ممنون میشم

 155. سلام. کسی می دونه چه طوری می شه توپو پله کرد؟ یعنی بازیکن استپ کنه، توپو بیاره بالا و یه ضربه چکشی مانند به توپ بزنه ! چیزی شبیه گل هیگواین به بلزیک توی جام جهانی…

 156. ببخشید دسته ی من فقط r1وr2داره دریبل های نوشته شده با r3 و… راچطوری بزنم؟؟؟؟

 157. چگونه باید شوت برگردون زد؟

 158. عالی یوهووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو این خیلی بهتره

 159. چهرا رمز ها پلستیشن کار نمی کنن

 160. محمدحسین

  سلام ازتون خواهش میکنم حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به من جواب بدید.میخواستم بدونم اون حرکتی که رونالدینیو زد چجوری میتونیم بزنیم.ازتون خواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهش میکنم اگه دونستین به من هم ج بدین

 161. من با کیبورد بازی می کنم pes14 کلمه ی rs کدوم حرف میشه وls کدوم حرف میشه

  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 162. یه سوال دیگه

  Ltوrt کدوم کلید از کیبورد می شوند?
  با تشکر

 163. عااااااااااااااااااااااالی بوووووووود

 164. L1وR1کدوم قسمت از صفحه کلیده????

  با تشکر:-):-)

 165. کردم rt=c……lt=z…….lb=q……..rb=e

  R بالا=p
  Rپایین=i
  Rراست=u
  Rچپ=o

 166. L1 وl2 رو نمیدونم کدومه

 167. کامران داداش یه سوال دارم.

 168. میشه دقیق تر توضیح بدی که چه جوری من گل هامو بزارم

  باتشکر:-):-):-):-):-):-)

 169. باسلام نحوه ی روپایی در Pes 2013رو بگیید . با تشکر.

 170. سلام من میخواهم پاس بدهم یک داره از کنار بازیکن رد میشه مشکل چیه؟

 171. با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم نحوه تمارض رو در پی اس2013اگه میدونید بگیید.خیلی ممنون….

 172. لطف كنيد رو ش دقيق پنالتي زدن رو بگين و سرعت بازيpes 2014 چه جوري زياد ميشه

 173. چرا کاپی نمیشه من خوستم کاپی کنم وپرنت کنم از روی اون کار کنم نمیشه هر وقت تو سایت بیام و ببینم

 174. سلام ببخشید ضربه پنالتی رو تو سوکر 15 چجوری میزنن؟
  با تشکر!

 175. محمد رضا

  خیلی خیلی عالی بود

 176. سلام..میشه بگید چطور میشه با 2(4تا)دستگیره بازی فوتبال کرد..من و دوستم هرکدوم میخوایم با دستگیره خودمون بازی کنیم…یعنی 4 تا دستگیره به کامپیوتر متصل کنیم.ممنون

 177. سلام …. من قبلا pes 2013 بازی میکردم توی تنظیماتش یه گزینه ای داشت که دیگه نیاز نبود هی کنترل بازیکن موردنظر رو عوض کنم ولی تو 15 مجبورم با q بازیکن رو عوض کنم که اونی که نزدیکتره بره دنبال توپ…راهی بلدین تا فقط با داشتن دکمه c از صفحه کلید اون بازیکنی که نزدیکتره به توپ بره دنبالش و نیاز نباشه خودم کنترل بازیکنا رو عوض کنم؟؟؟؟

 178. سلام
  موقع اجرا پرو13 یه صفحه شروع میاد که پایینش یه دایره آبی میپرخه..ولی دیگه نمیره تو بازی…میشه بگید مشکل چیه

  • سینا معصوم نیا

   😐 الان انتظار دارید من جواب بدم؟؟؟؟؟؟
   عکسی چیزی !!!

   • داخل لودینگ اجرای بازی گیر میکنه…

    • سینا معصوم نیا

     چه اروری میده؟بیشتر توضیح بدید؟

     • ارور نمیده…موقع اجرای بازی وقتی بازی میاد بالا تا لود بشه همون جا داخل لودینگ میمونه..اون لودینگ هی میچرخه دیگه نمیره داخل بازی..من بازیرو از فلش نصب کردم…کرکم نداشت..

     • سینا معصوم نیا

      مشکل از سیتمته

 179. سلام ببخشید برگردون توو pes15 چجوری میشه برگردان زد؟

  • وقتی توپ رو سینه بازیکن داره میاد جهت بالا و دکمه شوت رو بگیر به احتمال زیاد بر گردون میزنه

 180. چجوری باید برگردون زد؟

 181. آموزش دفاع کردن بذارید. بازیکنا با چه دکمه ای توپ میگیرن؟؟؟

 182. نوکرتم.سایتت فوق العاده است………….
  دادا ی زحمت بکش بگو تمارض چطوریه؟؟؟؟؟؟
  اقایی اگی بگی

 183. روپایی چجوریه؟؟؟//

 184. سلام .دوستان خدایی یکی درست و خوب توضیح بده که چجور باید برگردان زد؟بعضی وقتا شانسی میزنم اما نمیدونم چجوریه.کمک کنید لطفا

 185. آموزش برگردون رو بزارید یا ایمیل کنید خواهشا

 186. با سلام و خسته نباشید خدمت محمد رضا خنافری و دیگر دوستان
  میخواستم بدونم دکمه های RSوLSوLT به ترتیب در کیبورد چه دکمه هایی اند؟
  در ضمن روش آخر برای برگردون اصلا کار نمیکنه
  منظورم:
  گرفتن RT با سانترو سپس زدنA(شوت)هستش

  برای برگردون زدن در کیبورد باید دقیق دقیق چیکار کنم؟
  ممنون میشم روش کاربردی بگین

 187. سلام دوستان
  امروز داشتم با يكي بازي ميكردم. pes2013 هي ميرفت سمت چپ با مارسلو وارد زمين من مي شود (وسط زمين) شوت ميكرد گل ميشد (هميشه دروازبانا خيلي جلو واميسن از اونه) حالا ميخوام بدونم راهي هست كه دروازبان كلا نياد جلو فقط رو خط واسه خيلي ممنون ميشم چون 2هفته ديگه مسابقات pes تو شهرمون برگزار ميشه كمك كنين تا جلو دروازبان رو بگيرم

 188. علی معظمی

  سلام یه مدته که تو پی اس ۲۰۱۵وقتی میخوام ضربه آزاد بزنم جهت ضربه کامل بر میگرده اول اینطوری نبود و وقتی شوت میکنم توپ میره بیرون اگه میشه راهنماییم کنید لطفا

 189. لطفا بگین با چه روشی از خوردن گل از راه دور به شکل چیپ مانند جلوگیری کرد

 190. امیرحسین

  سلام با این حرکتی که من میگم راحت برگردون میزنید اول برید توی تمرینات و بعد برید کرنر بزنید (با بازیکنایی مثل ژاوی یا کسای دیگه که خوب کرنر میزنند کرنرتون رو بزنید) اینم بگم که بازیکنای حریف توی تمرین نباشن ( حتی دروازبانشون) بعد R1 و R2 و L1 و L2 رو همزمان فشار بدین و همراه با آن دکمه ی سانتر رو بزنید ( سانتر رو تا نصف پر کنید ) بعد که سانتر شد در محوطه جریمه شما یک علامت ضربدر میبینید یکم برید جلوتر از این علامت ضربدر بایستید بعد دکمه ی شوت و جهت سمت دروازه رو همزمان فشار بدید و میبینید برگردون میزنه ( راستی پیشنهاد میشود که این حرکت رو با رونالدینیو برید ) ( یه چیز دیگه هم بگم که این حرکت رو کریستیانو رونالدو اصلا نمیتونه بزنه من توی تمرینات هزار بار سانتر کردم ولی رونالدو نتونست بزنه و رونالدینیو راحت زد) یکم این حرکت توی تمرینات برید قلقش میاد دستتون و راحت میتونید تو بازی اجرا کنید

 191. چه جوری باید الکی خودمونو بزنیم زمین؟؟؟

 192. ببخشبد من نفهمیدم دکمه Rsکدومه رو دسته

 193. یک سوال دیگه بازی من وارد تمرین ازاد نمیشه دلیلش رو میخواستم بدونم

 194. سلام میشه در مورد چیپ L2 که گفتین بیشتر توضیح بدین؟ مگه L2 فلش نمیاره؟

 195. چجوری میشه وقتی حریف میخواد ضربه ایستگاهی بزنه جای دروازه بانم رو عوض کنم؟
  با تشکر

 196. من تنظیمات دسته رو مثل شما کردم اما بازیکن حرکت نمیکنه

 197. این اموزش برای pes 2015ه یا 13؟؟

 198. اوکی…
  واس 15 همچین اموزشی ندارین؟؟

 199. سلام وقتی میریم روی game plan یه بار که دکمه رو میزنیم قدرت بازیکن ها رو نشون میده.یه باره دیگه که میزنیم چن تا فلش رو به پایین و بالا روی اسم بازیکنا نشون میده.معنی اونا چیه؟

  • پارسا جوادیان

   اون فلش ها نشون دهنده میزان امادگی جسمانی بازیکن هست . هر چی این این فلش رو به بالا تر باشه بهتره.

 200. سلام خسته نباشید میشه بگید چطوری میشه وقتی توپ جلوی پای یکی از بازیکناس بازیکن دیگه ای رو به جلو هدایت کنیم که بهش پاس بدیم؟

 201. امیرحسین

  سلام در بازی PES 2013 وقتی شوت میزنیم و بعد دکمه ی پاس رو بزنیم دیگه شوت نمیزنه فقط پاهایش رو به سمت توپ میبره انگار داره شوت میزنه ولی شوت نمیزنه

 202. چطور جابجا کنم بازیکنان رو

 203. سلام در بازی pes2016 چطور بازیکنان رو جایی که خودم میخوام برارم تو زمین

 204. آقا این پچ جدید نقل وانتقالات کم حجم پی اس 6 رو کسی نساخته؟

 205. سلام چطور میشه تو pes 16 این شوتی که نیمار تو ترلیر زده بود که ملق زده بود بعد شوت زده بود رو زد لطفا اگر کلیپ این اموزش رو دارین به ایمیل من بفرستید خییییلی ممنون mostafa.bagheri.12600@gmail.com

 206. سلام میخواستم بدونم چطوری میشه دروازبانو موقع سانتر بکشیم بیرون توپو جم کنه

 207. سلام چجوری توی پیس 16 وقتی توپ دست یه بازیکنه یک بازیکن دیگرو به سمت جلو حرکت بدم تا بهش پاس بدم؟

 208. سلام دوستان
  من و پسرعمو هام زیاد پ س بازی می کنیم
  اونا فن هایی رو بلدن که اصلا نمیشه بهشون گل زد. اگه ممکنه راهنمایی کنید و ترفنداش رو بهم بگید
  چنتا از ویژگی های بازی اونا رو براتون می نویسم
  1- کنترل دروازه بان در اختیارشونه یعنی واکنش دروازه بان رو خودشون انجام میدن. به این صورت که وقتی شوت میزنم میگره حتی شوت فنی
  2-توپ دست یارشه و من با 3 بازیکن میرم رو پاش هرجور که شده از بین 3 نفر رد میشه. بازیکنش از توپ رو از لای پای بازیکنام رد میکنه و خودشم از روی پای بازیکنام میپره
  3-هرچی من شوت میزنم یا میره بیرون و یا دروازه میگیره(البته تو این یه مورد بالا هم گفتم بعضی وقتا واکنش دروازه بان رو کنترل می کنه). ولی وقتی اونا شوت میزنن حتی از پشت 18 هم اونطرف تر توپ درس میره گوشه دروازه یا 3 کنج

  هرچی هم ازشون میپرسم نمیگن
  ممنون میشم راهنماییم کنین
  راستی اینم ایمیلمه اگه کسی پاسخی داره ایمیل بده miladbehrozi552@yahoo.com

  • یا شما اونا رو بزرگ میبینید یا اشتباه میبینید مگه میشه … شما باید روی شوت هاتون و اینت تمرین کنید همچنین دیدن ویدیو های داخل یوتیوب هم بهتون کمک میکنه

 209. خیلییییییی ممنون این تکنیک ها فردا خیلی به کارم میان

 210. درود
  یک نرم افزار یا یک روش ارائه بدین تا در مسترلیگ PES 2016 میزان آمادگی بازیکنان در حالت قرمز یا همون عالی باشه! آیا چنین نرم افزاری داریم؟
  سپاس

 211. سلام خسته نباشید
  سایت خوبی دارید فقط یک نکته کوچولو اونم اینه چرا نمیشه فیلم های اموزش بازی پی اس رو دانلود کردنه لینکی داره نه قسمتی برای دانلود لطفا درستش کنید اخه من شبا میزارم دانلود بشه فیلم هام چون انلاین نمیشه نگاه کرد حج کم میکنه وسرعت خوبی هم لازم داره ممنون میشم

 212. دریبل یکپا دوپا اصلا نمیشه زد
  :/
  شاید با دسته کامپیوتر نمیشه
  هر کاری میکنم این حرکتو نمیزنه
  خیلی بدر بخوره

 213. ابوالفضل حاجی زاده

  سلام من دسته پلی استیشن را با کمک تبدیل به کامپیوتر وصل کردم R3نداره که بخوام یه پا دوپا کنم میشه کمکم کنید r3رو پیدا کنم

 214. سلام میشه راهنماییم کنین در بازی پی اس2016سانت های عمقی رو با چه کلیدی میزنین طوری که از بالای سر حریف میرسه به یار خودت

 215. سلام .اقا من منظورم سانت های عمقی هست مثلا از زمین خودت بفرستی زمین حریف نه پاس عمقی .پاس عمقی زمینی که مثلث هست درسته…لطفا راهنمایی کنین هر وقت با داداشم بازی کردم باختم از این سانت های عمقی میفرسته به منم نمیگه چی رو میزنه…

 216. امیرعلی

  برای بلی استیش هستش فقط این تکنیکها؟

 217. چطور تمترض یا همان افتادن بازیکن کنیم تو پیس 2013 یا 2016 لطفا بگید

 218. باسلام وخسته نباشید به مدیر سایت دوتا سوال داشتم 1-خواستم بدونم RS یا LS کدوم دکمه هاس ؟؟
  2-اقا من دسته بازیم شوک داره ولی شوک سمت راست همون کارای دکمه پاس وشوت وسانت میکنه شوک سمت چپ همون کار جهت های بالا پایین چپ راست میکنه مثلا تو توضیحات عکس دسته گفتید R3+L2 خب من R3 رو میزنم سانت میکنه
  خدایی جوابم روبدین خیلی خیلی ممنون میشم کارمو رابندازید

 219. محمدرضا

  چجوری تو pes 2016. وقتی توپ دست ما نیس میخواییم توپرو بگیریم فلش رو بازیکنا اتوماتیک عوض بشه؟

 220. سلام اقای ابوالفضل میرزایی شما میگید تو تنظیمات دکمه رو تنظیم کنید؟؟؟
  تنظیم R3 یا L3 کدوم دکمه هستش ؟
  من شوک هارو میزنم که R3 تنظیم شه دکمه های سانت پاس شوت میپره.
  دسته بازیم هم شوک داره ممنون میشم اگه کامل راهنمایی کنید R3 L3 LS اینا کدوم دکمه هاس هر دکمه ای رو جای اینا میزنم خب اون R3 میشه ولی مثلا شوت میپره

 221. اقا باز هم مرسی از سایت خوبتون
  جوابم رو پیدا کردم دکمه شوکم خاموش بود
  روشن کردم توتنظیمات درست شد

 222. چطور برگردون بزنم؟؟؟

 223. سلام لطفا بگید که دکمه‌ی R3وL3روی کیبورد کدوم دکمه ها هستند چون من با کیبورد بازی میکنم مرسی بابت سایت خوبتون.

 224. کسی میتونه بگه چطوری میشه در pes13 به حریف چسبید و توپشو زد و تنه بزنیم؟من یه مسافت بلند رو به بازیکن میچسبم اما توپو نمیتونم بگیرم و در آخر هم ضربشو میزنه یا وقتی می ایسته پشت میکنه و سد میشه بین من و توپ بازیکنم میچسبه اما توپ رو نمیگیره.لطفا راهنمایی کنید
  سئوال دیگه هم اینکه چطور میشه به بازیکن حریف که با توپ میره برسم.معمولا از پشت سر بهش نمیرسم و در موقعی که من پا به توپ هستم حریف از فاصله دور میاد و توپ رو ازم میگیره مثلا موقعی که تک به تک با دروازبانمکسی میتونه بگه چطوری میشه به حریف چسبید و توپشو زد و تنه بزنیم؟من یه مسافت بلند رو به بازیکن میچسبم اما توپو نمیتونم بگیرم و در آخر هم ضربشو میزنه یا وقتی می ایسته پشت میکنه و سد میشه بین من و توپ بازیکنم میچسبه اما توپ رو نمیگیره.لطفا راهنمایی کنید سئوال دیگه هم اینکه چطور میشه به بازیکن حریف که با توپ میره برسم.معمولا از پشت سر بهش نمیرسم و در موقعی که من پا به توپ هستم حریف از فاصله دور میاد و توپ رو ازم میگیره مثلا موقعی که تک به تک با دروازبانم

 225. من پی اس ۲۰۱۶رو دارم پسر خالم پله بلده بزنه و به من یاد نمیده لطفا بگید چجوری باید پله زد

 226. hashifarahani

  سلام در فوتبال 2013 همش حمله ای بازی میکنم ولی حریفم تا توپ و میگیره با یه پاس تو عمق تک به تک میشه.یا انقدر دروازبانم جلوس که از وسط زمین میزنه

 227. لطفا فیس امتیتی رو بذارین

 228. سلام.چرا پیس16 همه ی ضربه سر هامیره تو گل؟؟؟؟؟؟

 229. سلام تقریبا همه ی ایستگاهیای پشت محوطه گل میش از پنالتی راحت تره چه کار کن گل نشه؟ پنالتی زدن تو 2016 خیلی سخته با میره بیرون یا تیرک خیلی هم کم میزنم ولی میره بیرون چیکار کنم؟

 230. سلام تو 2016 تقریبا همی ایستگاهیای پشت محوطه گل میشه از پنالتی راحت تره چیکار کنم گل نخورم

 231. لطفا چند حرکت با کیبورد بزارد هرچه سریعتر

 232. اگرم میخواین توپ رو بلند کنید و روپایی بزنید یا دریبل سرپا بزنید نور رو روشن کنید بعد شک راست رو رو به داخل به همراه ی جهت دلخواه بگیرید اگرم زود شوت رو بگیرید ی ضربه سرکش میزنید و خیلی هم تمرین کنید میتونین شوت قوسی بزنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *